1 / 3
Nareznica za cevki
4.000 МКД
09.05.2023 08:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava alat za rezenje navoj na metalni cevki
Tel.075 937 873

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
072625628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам