1 / 12
Prodavam laptop Dell i Asus
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2023 20:20

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam laptop Dell Inspiron ispraven i Asus model neispraven, videte sliki za informacii isto taka prodavam HDD 2.5 inch za laptop Toshiba, Fujitsu, Seagate dosta povolni ispravni, ceni povolni, javete se kje se dogovorime

Barajte me samo na ovoj broj: 070231980-Aleksandar pišete i na viber

Barajte me samo na ovoj broj: 070231980-Aleksandar

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Riste
Анастас Митрев 29-2
Потврден огласувач
070300926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам