1 / 4
Kukja Topansko pole
По Договор
16.05.2023 12:39

Чаир / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

174 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1966

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Makedonsko kosovska brigada 20/13

Prodavam kukja vo Topansko pole stara gradba
Povrsina na kukjata e 80 kvadrata so 4 sobi kujna toalet hodnik i podrumska prostorija
Dvorna povrsina vkupna so kukjata e 174 kvadrata so dokumenti ispravni i spremni za prevod vednas
Kukjata ne e renovirana

Povekje kontakt na
075475780
078200949

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
075475780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам