1 / 8
Справа за (долниот) грб / Decathlon TL-530
6.500 МКД
19.02.2023 21:10

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нова неупортебена, справа за зајакнување на мускулите во долниот дел на грбот.
Компактна и лесно преклоплива со ролни за нозе за дополнителна стабилност.

Линк за повеке информација
https://support.decathlon.co.uk/tl-530

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
078384890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам