1 / 1
VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER
22.990 МКД
31.03.2023 11:34

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по
намалена цена од 22.999 денари!​

▪️ A++/A+ енергетска ефикасност​
▪️ Работна температура: од -15 ℃ до 50 ℃​
▪️ I Feel функција ​
▪️ Био филтер​
▪️ WiFi Ready​
▪️ Откривање и приказ на грешка​
▪️ 5 години гаранција​

Акцијата трае до 15.03.2023​

Нарачки и термини за монтажа на:

https://mymarket.mk
тел:075/690-120

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам