1 / 4
Pojacalo X4-TECH TUBEBOOSTER 3000
7.000 МКД
05.03.2023 14:07

Гази Баба / Скопје

Stereo Resiver x-4tech tubebooster 3000 donesen od ch Power output: 120 watts per channel

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.003%

Signal to noise ratio: 110dB (line)

Channel separation: 80dB (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Digital inputs: coaxial, optical, USB

Dimensions: 430 x 130 x 340mm

Weight: 9.6kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Enis
Потврден огласувач
070753705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам