1 / 5
Renault espace
1.400 €
22.05.2023 09:42

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirano, servisirano , klima ispravna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
077565349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам