1 / 1
Zemjiste na samo ezero
10.000 €
Цената е фиксна
14.03.2023 16:44

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste na samo ezero vo Nov Dojran vo blizina ima strijani voda kako i kanalizacija koja minuva tocno niz nea.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам