1 / 7
Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo
61.999 €
65.000 €
23.05.2023 13:44

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar vo Tetovo.
_______________

Stanot e na 4 kat bez lift.
Stanot ima 61m2 + 8m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija
◆ Zasebna kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1
_______________

Cenata e:
◆ 61.999eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам