1 / 11
SCANIA EUR 6 2013 GOD TANDEM
2 €
03.06.2023 07:00

Свети Николе / Свети Николе

SCANIA EUR 6 / 2013 GOD /TANDEM 120 kubika , VO ODLICNA SOSTOJBA - GUMI 70% -RETARDER 6 stepeni -AVTOMATCKI MENUVAC -REG DO 01-09-2023 -god

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
- 070 233 171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам