1 / 3
Yiying 125 zamena so doplata
400 €
05.06.2023 18:17

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Yiying 125

Километри:

30000

Skuter yiying 125 reg, nov akumulator, prevod, moze i nekoja zamena , za kesh 350 za zamena 450

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077633000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам