ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАВНИЦА НА ТЕКСТИЛ
20.000 МКД
20.03.2023 07:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Маркет за текстил Сидро бара продавачка.
Претходно искуство во областа е предност.
Локација на продавницата е во Аеродром
за подетални информации на телефон 072 277 073 или испратете ваши информации (CV) на toksitrejd@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
072277073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам