1 / 3
Baterija PARKSIDE 20V 4Ah
45 €
Цената е фиксна
17.05.2023 10:35

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Nova
20 v 4ah
Odgovara za site masini od serijata x team
Prakam po kargo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078757304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам