1 / 12
Cotroen C3 1.6 HDi, 92ks, 2011 god
5.650 €
24.03.2023 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Citroen C3 1.6 HDI
68kw/92ks
2011 godina

* TOP sostojba !!
* Garancija na KM !!
* Klima, parking senzori, kozen volan …

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska ona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA Ceed 1.6 CRDi 136ks, 2016 god

9950 €

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2009 godina

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам