1 / 9
Peugeot 807
1 €
20.03.2023 18:18

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

807

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava peugeot 807 registriran servisiran vo najdolicna sostojba poveke info na tel :
078237116
078237116
078237116

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075883861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам