1 / 1
КУПУВАМ/KUPUVAM Peugeot 205 GTI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 17:23

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

205

Година:

1985

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

KUPUVAM KUPUVAM KUPUVAM
Znaci ne prodavam, ne prasuvajte za cena
PEUGEOT 205 GTI vo bilo kakva sostojba moze i na stranski dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам