1 / 7
Citroën C4
3.400 €
Цената не е фиксна
01.06.2023 11:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

C 4 Exluziv 1.6 HDI 80 kw cela god reg 12/23 so praen servis i dobri gumi MS vo odlicna sosroiba tel 070251332

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mujo
Потврден огласувач
070229263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам