1 / 5
Продавам ASUS Vivobook X540SA
6.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2023 09:20

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам користен ASUS Vivobook X540SA
Processor Intel Celeron N3060 2 x 1.6 - 2.2 GHz, Braswell
Graphics adapter Intel HD Graphics (Braswell)
RAM 4GB, 320 GB HDD Samsung
Display 15,6" (1366x768) HD Ready
Батеријата е во добра кондиција
Повеке информации за спецификациите на линк:
https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-15-x540/

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Is Data
Потврден огласувач
072206602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам