1 / 7
Apkan Sit masina i Rund info: 070 650 731
По Договор
09.04.2023 11:33

Кочани / Кочани

Se prodava apkan sit masina i rund masinite se vo dobra sostojba i polna funkcionalnost moze da se vidat i probaat na lice mesto. Za podetalni i formacii i dopolnitelni prasanja javete se na: 070 650 731

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
074606808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам