1 / 4
Transformator Trafo 400kva kw Dachsenwerk
3.000 €
Цената е фиксна
25.05.2023 13:50

Куманово / Куманово


Se prodava trafo transformator

Marka: Dachsenwerk

Tip: KDN 400/20

God: 1963 made in Germany

Trafa raboti perfekt bez problemi.

Fiksna cena: 3000€

Info: 070 985 522

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава / Можна е замена од:

AT-SI group
Потврден огласувач
070985522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам