1 / 3
Peugeot 307
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2023 16:34

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 307
1.6 hdi
Kolata e zdrav
Registriran pali voI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lati
Потврден огласувач
076303395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам