Man TGA delivi
1 €
Цената е фиксна
09.03.2023 22:04

Битола / Битола

Imam kabina rezervar menuvac komplet zf aftomatik so retarder deferencial i dr raboti Motor nemam. HLADNAK ORGINAL

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
071340874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам