1 / 5
Mashina masina mashini za gazirani sokovi
1 €
01.06.2023 18:46

Струга / Струга

Prodavam masina za gazirani sokovi soda voda polnit i mali i golemi plasticni shishinja i stakleni shishinja, masinata e kako nova. Isto taka imam golema boca za co2 komplet so meracive, moze i nekoja zamena dajte ponuda.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам