1 / 5
NOVO!!! KARAOKE ZVUCNIK 15inch
115 €
Цената е фиксна
14.03.2023 05:18

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

❗️ ❗️NAJNOV MODEL ❗️ ❗️
Со звучникот од 15 инч Equalizer Speaker добиватe:
🎤 🎤 2 бежични микрофони, адаптер за полнење, далечински управувач
Јачина : 3000 Watts P.M.P.O
Димензии - 65 x 35 x 45 cm

✅Цена : 115€

🛒Лесни за носење
👨‍👩‍👦‍👦Лесни за ракување за целото семејство.
🎞🎥🎬Подржува USB / AUX / TF -kard / FM Radiо / Bluetooth
📶Equalizer 🎙Висок квалитет, добар фреквентен одзив. Ниска потрошувачка на енергија
AUX аудио влез
🎆Шарено LED светло (може и да се исклучи)
🔋Издржува и до 48 часа активно користење без струја .
🚀Бесплатна достава низ цела Македонија.
📱Нарачајте на 072217575, или преку Viber✅

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072217575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам