1 / 2
PROFESIONALNI IZRABOTKI NA FASADI I MOLERAJSKI USLUGI
По Договор
30.05.2023 18:28

Скопје Центар / Скопје

Izrabotuvame sekakov vid na termo fasadi, gipskartonski i molerajski uslugi.
Tel: 078 624 418 Daniel i 077 872 888 Sase

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078624418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам