1 / 12
Audi A4 2.0 TDI 150ks, 2017 godina
21.000 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi A4 2.0 TDI
110kw/150ks
2017 godina

* Audito e vo TOP sostojba !!
* Sport paket na opremenost!!
* Virtualna instrument tabla !!!
* Garancija na Km !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Skoda Yeti 1.6 TDI, Automati, 2014 god.

13800 €

Ford Focus 1.6 TdCI, 2009 god.

4950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам