1 / 11
Se prodava stan vo Skopje, Cair
74.000 €
23.02.2023 18:32

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Cair

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Cair.
_______________
Stanot se naogja na kat 3 i ima 74m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezrija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ✖
▪️ Podrum 4m2
_______________

Cena:
➧74.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38 971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам