1 / 12
VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA
7.990 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 11:23

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,
VISOKO NIVO NA OPREMA,
REALNI 190.000KM SO SERVISNA KNISKA,
BEZ ZAMENI...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам