1 / 2
Zepter Bioptron
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2023 19:48

Прилеп / Прилеп

BIOTRON LAMPA od Zepter,
Се користи за лечење на реума, повреди, болки во половината, рани, спортски повреди, ишиjаc, дерматоза и наjефикасна е во леченье на xроничен синусит. Нема контраиндикации , нема ув зрачеье и препорачлива е за деца.
Многу малку користена
Komplet odi so se stalak

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
78431104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам