1 / 7
Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop
8.500 МКД
9.000 МКД
28.05.2023 11:39

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dani
Потврден огласувач
071379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам