1 / 12
BMW 120D f20
12.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 13:24

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od germanija na makedonski tablici registrirano do 10/23.
Servis promeneto maslo i site filtri.
So realna kilometraza moze da se proveri po vasa zelba avtomobilot.
Od oprema poseduva:
shiber
sport , sport +
ksenon farovi
greaci na sedista
m bandasi so letni gumi 17ki.
senzori napred nazad i zadna kamera.

Moze zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Потврден огласувач
070604001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам