1 / 9
ЧОЈС-Nov trosoben stan vo Rasadnik
1.350 €
10.05.2023 08:59

Охрид / Охрид

Спрат:

Приземје

Лифт:

Не

Подрум:

Не

Se prodava nevseluvan stan vo Rasadnik so vk kvadratura od 76 m2 na 5kat (ne e posleden) jugoistocno orjentiran
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija ,detska soba ,spalna soba hodnik ,wc i ostava

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka.

76000 €

ЧОЈС-Stanovi vo blizina na novata avtobuska

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам