1 / 11
VW TIGUAN 2.O TDI 4 MOTION DSG 2012/2013 Cena 15000 evra
13.500 €
20.05.2023 13:10

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

sedum stepen avtomatski tiptronik menuvac, dvozonska klimatronik,greaci na sedishta,navigacionen sistem,fabricko radio so aux,usb,ssd card,blluetooth,tempomat,bord computer,senzori za dozd,opticki parking senzori napred i nazad 360stepeni,aluminiumski bandashi,dva originalni klucevi,samoparkiranje,eu kuka na dugme, novi gumi....kontakt na 070212082 Nikola. Cena za kesh 13500 evra so realni pominati 303000 km provereni vo porshe makedonija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070212082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам