1 / 12
BMW X1 2.0 Dizel, 150ks, 2016 god
22.500 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW X1 2.0 dizel
110kw/150ks
2016 godina na proizvodstvo

* Full oprema
* Registrirana, zelen karton
* Konpletno servisirana

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks, DSG, 2006 god

5350 €

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2005 god

2790 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам