1 / 12
PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks
9.400 €
9.500 €
02.06.2023 09:43

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo
85 kw / 115 ks
Oprema:
*Klimatronik
*Led dnevni svetla
*ABS kocnici
*ESP kontrola na prolizguvanje
*Multimedija,navigacija,aux,usb,Bluetooth
*Bordkompjuter
*Kozen volan
*Komandi na volan
*Tempomat
*Start-stop sistem
*Centralno zaklucuvanje
*Elektrika na prozori i retrovizori
*Svetla za magla
*Senzori za dozd i svetla
*Navigacija
Plateni site davacki do registracija.

uvezena od Francija

Tel za kontakt: 075/467-940

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DENAK AUTO
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам