1 / 3
Trpezariska masa so 6 stolcinja
16.000 МКД
18.000 МКД
15.05.2023 15:34

Карпош / Скопје

Se prodava trpezariska masa so 6 stolcinja malku koristena.dimenzii 126cm dolzina,shirina 84cm.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078333800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам