1 / 2
Женски капут MODENA нов не е носен
1.500 МКД
08.03.2023 15:36

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Палто

Големина:

42

Боја:

Црвена

Се продава скроз нов капут MODENA волна/ кашмир вел.42 воопшто не е носен

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070387737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам