iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski
800 €
29.05.2023 10:40

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13 pro

Боја:

Green

Интерна меморија:

512 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so kutija komplet za zamena 900 kesh 800 krajna cena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам