1 / 1
Montaza i servis na klima uredi
1 €
Денес 09:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis na sekakov vid klimi po najpovolni ceni od ovlastena firma...tel.075-690-120

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам