1 / 9
VW Touran 1.9 TDI
4.300 €
Цената е фиксна
03.05.2023 09:16

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Volkswagen Touran 1.9 TDI 2005 godina.. 327500 km momentalno..Zelen karton, Registracija do 12.07.2023 god. euro kuka. Gumi All season. so 5 sedista. Dva kluca.
Cena: 4300 evra
Moze zamena so moja doplata Audi A6 KARAVAN 2005-2006-2007 god. ili Ford Galaxy 2006-2007-2008 god so moja doplata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам