1 / 12
Passat b8
15.200 €
16.04.2023 21:23

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Passat b8 1.6 2015 Full Led
Full oprema kolata e mnogu zacuvana so realni km. Napraven golem i mal servis so site filtri pred 2000 km.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
071313574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам