Plac vo Bardovci Karpos
По Договор
22.05.2023 14:58

Карпош / Скопје

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 600m2 , na mirna lokacija,gradezno,so cist imoten list, vo blizina ima market,uciliste,gradinka…

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

bmw
Потврден огласувач
078247212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам