1 / 1
Vrabotuvame zena za vo kujna/Вработуваме жена за во кујна
1 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 00:16

Аеродром / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Кујна Гурман нуди одлична можност за вработување.

-се бара жена за во кујна
-предност имаат кандидатите со возачка дозвола.

Контакт:
МАРГА 078/455-038

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Александар Ристевски
ул.Московска 17А-01/54
Потврден огласувач
077692777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам