1 / 1
SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR
По Договор
23.05.2023 12:35

Битола / Битола

Квадратура:

2150 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava - HITNO!
Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2

Momentalno tuka ima plan za gradba na golem hotel, i veke e zapochnata izgradba na pat od glavniot pat za Nize Pole.

⬇️19Eur/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

20 €

GRADEZNA PARCELA DOVLEDZIK - TOP LOKACIJA - SO MARKICA 900M2

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам