Се продава градежна парцела 2000м2
1 €
29.05.2023 11:45

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за приклучок на струја и вода локација горно оризари тел за контакт 075 440 664

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам