1 / 1
SE PRODAVAAT PARCELI NASPROTI RESTORAN OSKAR - DO PATOT
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2023 12:00

Битола / Битола

Квадратура:

4670 m²

Тип на земјиште:

Градежно

2 pogolemi i 4 pomali parceli so vlez od patot na Nizepole, vednash nasproti restoranot Oskar.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА НИВА НА САМ ПАТ НАСПРОТИ S/N

456789 €

СЕ ПРОДАВА МЕСТО *НИВА *ПЛАЦ *ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ КАЈ SN

345678 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам