1 / 11
Ford Focus 1.6 TdCI, 2009 god.
4.950 €
24.03.2023 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Focus 1.6 TDCI
66kw/90ks
2009

* Fordot e vo odlicna sostojba !!

Best Auto
Ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW X1 2.0 Dizel, 150ks, 2016 god

22500 €

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105ks, 2009

7800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам