1 / 1
Se iznajmuva garaza vo kozle karsi Alumina
2.000 МКД
02.05.2023 17:14

Карпош / Скопје

Квадратура:

20 m²

Se iZnajmuva Podzemna garaza karsi Alumina na podolg period
2000 denari
075460812 Nikolina
Samo seriozni ve molam

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Slavko
Потврден огласувач
023080302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам