1 / 11
VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.
7.450 €
02.06.2023 09:44

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 euro 5
1.6 tdi 77 kw 105 ks
proizveden 11.2009 godina
plateni site davacki do registracija
poveke info 075467940

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DENAK AUTO
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам