1 / 12
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL
15.350 €
Денес 10:42

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF VI 1.6 TDI NAVI FULL

8450 €

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

7250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам